יעקב קדמי מתראיין אצל נתנאל סמריק

חוזרים לראיון של נתנאל סמריק עם יעקב קדמי

1,000,000 פליטים ויותר נמלטו מאוקראינה תוך שבוע בלבד. יותר מ-2% מכלל האוכלוסייה של המדינה. כך מתפרסם לפי נתונים היוצאים לאור כעת מהאו״ם .
המנהיג האוקראיני, ולדימיר זלנסקי, מפציר בתושביו להישאר ולהמשיך ולהיאבק נגד הפולשים. הדרך שלו שבה הוא עומד על עקרונותיו "כנגד כל הסיכוייים" הפכה אותו לגיבור העידן החדש של העולם החופשי. כך בדיגיטל בסרטונים, בציוצים, הוא מספר את סיפורו ואת סיפורה של האומה ומעצב תודעה חדשה של העידן הזה: אותם כלים שחצבו את דרכו של השחקן לנשיאות, משמשים אותו גם בקמפיין הנוכחי מול הטנקים והטילים – הקרב האמיתי על הסיפור.

גם כולנו, הרוצים להוציא לאור את הסיפור הייחודי שלנו בדרך נוחה ושלווה, לעיתים נאלצים להדוף ״פולשים״: אלו המנסים לפגום בנו ובסיפור שלנו. הנכונות לשמור על הסיפור שלנו, ללכת עם הסיפור עד הסוף. לספר אותו בקול גדול – גם מול פולשים, בריונים, אנשים "מקטינים", עכברי מקלדת שיורים טילים מילוליים מבלי לחשוב פעמיים על ההשלכות, היא חלק מאומץ הלב המתבקש בתהליך היציאה לאור של כל אחד מאיתנו.

צפו בשידור קטע נוסף מסדרת הראיונות הענפה והרחבה שקיימנו עם יעקב קדמי, יו״ר ארגון הביון נתיב לשעבר, שעובד בצמוד למדינות ברית המועצות במשך עשורים.

מתי גם אתם תבחרו להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית אצלנו בקונטנטו נאו? הראיון המלא בתגובה הראשונה