נתנאל סמריק על אלכס גלעדי

נתנאל סמריק: לזכרו של אלכס גלעדי

יוצא לאור כעת שאיש התקשורת המוערך, אלכס גלעדי, הלך לעולמו.
גלעדי, מהעיתונאים הבכירים והמוערכים בארץ, זוכה פרס האמי היוקרתי 7 פעמים, סגן נשיא NBC אירופה, חזון הקמת שידורי "קשת", בכיר בועד האולימפי הבינלאומי ועוד תפקידים רבים ומגוונים בארץ ובעולם.
אדם גדול מהחיים שהסיפור המיוחד שלו השאיר וישאיר חותם עצום על התרבות הישראלית ככללותה.
מהפקת סיפור זכייתה הראשונה של מכבי תל אביב בגביע אירופה עם המשפט האלמותי של טל ברודי "על המפה", לקיחת מושכות באירווזיון אייקוני, ארגן את העולם כולו לביקור אנואר סאדאת ועד לקידום הספורט הישראלי עם הבכירים ביותר בענפים השונים ברמה גלובאלית.
היום אנו מחזקים את ידם של בני המשפחה והחברים הרבים, עם הצצה קצרה למסע הבינלאומי בו זכינו ללוות את אלכס גלעדי עם ספרו המרתק.
אנו בקונטנטו נאו שמחים על היכרותנו ועבודתנו עם אלכס גלעדי, יהי זכרו ברוך.
היום נזכרים בביקור של ראשי ההוצאה לאור מסין במשרדי בית ההוצאה לאור קונטנטו בפגישה בה נכחו גם יוצרים מבית ההוצאה לאור ובהם וממייסדי ערוץ 2 אלכס גלעדי ז"ל, הפרופסור הפילוסוף אסא כשר, ראש המוסד לשעבר דני יתום שנועדו עם בכירי ההוצאה לאור של אוניברסיטת ראנמין, אחת מ-3 האוניברסיטאות הגדולות בסין: העורך הראשי של ההוצאה וסגן נשיא האוניברסיטה פרופסור ח'ה, סגן נשיא ההוצאה לאור, דוקטור מונג ומנהל רכישת ומכירת הזכויות מר ש'יה. השלושה אורחים של בית ההוצאה לאור הבינלאומי, קונטנטו דה סמריק, בביקור גומלין אחרי ביקורם של ראשי קונטנטו, נתנאל סמריק, המנכ"ל והמייסד וג'ק בלום, לשעבר סגן נשיא למכירות בירידי העולם, בקמפוס ראנמין בעת יריד הספרים הבינלאומי בביג'ינג בזמנו שם הוצגה בקטלוג הבינלאומי שלנו גם תמצית מהספר שאלכס גלעדי חלם להוציא לאור.