נתנאל סמריק – ראיון עם ח"כ אלי אבידר

אלי אבידר בראיון עם נתנאל סמריק

אלי אבידר בראיון עם נתנאל סמריק באולפן הטלוויזיה של קונטנטו, בית ההוצאה לאור הבינלאומי. השידור בערוץ ContentoTv

הסיפור הפוליטי הבוער: האם סילמן היא האורלי לוי החדשה? האם יו"ר הקואליציה סילמן היא סימן לבאות ? האם אחמד טיבי ואיימן עודה יכנסו בנעליה? האם סילמן סגרה תיק בממשלת נתניהו ? האם בנט יכריז עליה "פורשת" ויסגור עליה את הדלת לממשלה הבאה ? סיפור השח מט הפוליטי מתקדם עם תחילת הקיץ ונכנסנו לפרק: האם סיפור ממשלת השינוי הצרה עלול להגיע לאפילוג מוקדם יותר מהצפוי? יו"ר הקואליציה סילמן החליטה לעשות מעשה "מנחם בגין" ולהצהיר שאינה יכולה עוד… לפרוש ולצאת לדרך חדשה, לספר את הסיפור האישי שלה בדרך אחרת.
אנו בקונטנטו נאו מאמינים בסיפורים ערכיים, כנים ומדויקים. הליכה בעקבות הלב. לעיתים הסיפור משתנה באמצע הדרך, וכמו בחיים, יש לדעת כיצד לנווט ולהגיע לפרק הסיום בצורה הטובה והנכונה ביותר עבורנו. ברור שיש כאן שאלה מוסרית, האם לפרוש מהקואליציה או לפרוש כליל מהכנסת? האם ראש הממשלה שמתווך בין פוטין לזלנסקי ורואה לשניהם את הלבן בעיניים מצמץ ולא ראה את הלבן בעיניים של שני חברי מפלגתו שבגדו בו מבלי לטרוח לכבד אותו בפגישת עדכון מקדימה – שיקלי תחילה וסילמן כעת…

היום אנו משדרים כאן ראיון עם עוד חבר כנסת מתנדנד ומורד שהתפטר מהממשלה, אך לא מהקואליציה חבר הכנסת אלי אבידר, שהתראיין באולפן הטלוויזיה הדיגיטלית של נתנאל סמריק ו-קונטנטו נאו במסגרת התכנית "היוצאים לאור", וחלק עמנו אודות תמונה מרתקת מספרו "איקטוס".